Лікування кореневих каналів

Якщо каріозний процес зайшов настільки далеко, що уражень зазнав судинно-нервовий пучок зуба (так званий «нерв»), необхідно вдатися до ендодонтичного лікування. Це означає видалення пошкодженого нерва і подальшу обтурацію кореневих каналів. Вирішальним чинником для успішного лікування тут є візуальний контроль. У цьому нам допомагає використання стереомікроскопа, що дає можливість побачити всі деталі зі збільшенням до 23 раз.

На жаль, часто доводиться стикатися з такими ситуаціями, коли або з вини пацієнта, або внаслідок незадовільно проведеної раніше обробки та пломбування кореневих каналів, зуб починає боліти при надкушуванні, мляво реагувати на холод, з'являється характерне відчуття «вирослого зуба», неприємний запах та інші симптоми.

Але не варто поспішати видаляти такий зуб! У сучасній ендодонтії існує ціла лінійка ефективних препаратів і методик, які, паралельно з використанням стереомікроскопів в нашій клініці дозволяють вилікувати і зберегти такі, здавалося б, «безнадійні» зуби.

Запис на прийом

Відправити

Нашi роботи

Лілія

Виконано: 10 керамічних вінірів. Колір B1.

Світлана Тарабарова

Виконано: В гостях у команди M.Vision - відома співачка Світлана Тарабарова!  Щасливі та усміхнені пацієнти - найвища нагорода для нас.

Олег

Виконано: Тотальне протезування.

Невіл

Виконано: Імплантацію та фіксацію 28 керамічніх реставрацій.                 Колір - bleach 2.

Аня

Виконано: 12 керамічних вінірів.   Колір - Bleach 1.

Ілона

Виконано: 10 ультратонких керамічних вінірів. Колір - А1.

Дивитися всі нашi роботи