Мрія або реальність

Тільки щасливі пацієнти

M.Vision в світі

З думкою про Вас!

Богдан Михайлюк

Не дозволяй мріям так і залишитись мріями! Дій!

The best solutions

Перевтілення посмішки

Будьте в центрі уваги

Successful stories

Тільки щасливі клієнти

Дивіться наші роботи і ви все зрозумієте самі. Нехай те, що
ми робимо говорить за нас!

Bleaching

Білосніжна усмішка - це просто

Відбілювання - це безпечна процедура, яка покращує ваші зуби. Результати відбілювання залежать від структури зуба. В середньому ви можете отримати відтінок в 2-3 рази яскравіше. Результат відбілювання триває 2-3 роки залежно від вашої гігієни. Перед відбілюванням рекомендується відвідати лікаря-гігієніста.

Одна сесія з негайними результатами

Ми використовуємо найновішу із професійних систем, Beyond Polus . Відбілювання проводиться за один візит, який триває трохи більше години. Результат ви помітете негайно. Після процедури ви виходите з клініки з більш яскравою умішкою.

Homekit і зміцнюючий гель

Ми використовуємо професійні системи, такі як технологія ZOOM 2 AP. Відбілювання проводиться за один візит, який триває трохи більше години. Результат негайний. Ви виходите з клініки з більш яскравими зубами. Гарантований.

Постійні альтернативи

Вініри є мінімально інвазивними для відбілювання, з постійним результатом, зі свободою вибору будь-якого відтінку, який ви бажаєте. Ця альтернатива рекомендується у випадках, коли у пацієнта багато композиційних реставрацій в передній області. У деяких випадках, коли зуби природні, але мають дуже темний відтінок, ми можемо використовувати шкури, щоб відтворювати однакові форми в бажаному кольорі.

Advanced education.

Our international courses

Ділимося знаннями

See it closer!

8-11 August 2018